Únor 2009

michaela doubravová-katka slavíková

5. února 2009 v 12:38 | pe´tulík |  ordinace v růžové zahradě

Michaela Doubravová


Povolání: herečka
Věk: 17
Datum narození: 17. 05. 1991
Znamení: Býk

Životopis

Michaela Doubravová, známá také jako Míša Doubravová je začínající česká herečka, známá především ze seriálu O ztracené lásce a z televizního filmu Deník šílené manželky.Nyní hraje v seriálu Ordinace v růžové zahradě.

miluše bittnerová-vrchní sestra eliška slavíková

5. února 2009 v 12:34 | pe´tulík |  ordinace v růžové zahradě

Miluše Bittnerová

Povolání: Herečka
Věk: 31
Datum narození: 10. 12. 1977
Místo narození: Jičín
Znamení: Střelec

Životopis

Miluše Bittnerová se narodila 10. 12. 1977 v Jičíně.
Základní školu a gymnázium naštěvovala v Hořicích v Podkrkonoší. Od roku 1992 působila v poloprofesionálním divadle Jesličky ve Hradci Králové. V roce1996 úspěšně složila maturitu na hořickém gymnáziu i zkoušky na pražskou DAMU, obor herectví na katedře alternativního divadla. Vedoucím ročníku byl režisér Ivan Rajmont. Studia na DAMU zakončila v roce 2002 magisterskou zkouškou.

Školní představení v damáckém divadle disk jí byla dobrou průpravou pro další práci v profesionálních divadlech. Už za studií využila možnosti pracovat například s panem režisérem Dočekalem v divadle Komedie, nebo v Národním divadle na hře Bloudění pod vedením pana režiséra Pitínského. Profesní zkušenosti sbírala také při moderování ranní show na legendárním rádiu Limonádový Joe.

O všestrannosti Milušky Bittnerové svědčí i to že ovládá několik hudebních nástrojů, mezi nimi i akordeon, klavír, kytaru či flétnu, zabývá se dabingem a moderováním společenských akcí.


radim fiala- doktor petr hanák

5. února 2009 v 12:27 ordinace v růžové zahradě

Radim Fiala

Povolání: Herec
Věk: 38
Datum narození: 9. 01. 1971
Místo narození: Brno, Československo
Znamení: Kozoroh

Životopis

Radim Fiala ztvárnil více než 60 rolí v brněnském divadle Husa na provázku.

V televizi jsme jej mohli vidět ve filmu Stůj, nebo se netrefím v roli motospojky Hanse J. Fialy a také se objevil v Třikrát s Miroslavem Donutilem režiséra Zdeňka Zelenky. Radim Fiala si zahrál i v seriálech jako jsou Četnické humoresky, Rodinná pouta(Kraus) nebo Místo v životě režiséra Jiřího Chlumského. V Tmavomodrém světě ztvárnil moravského pilota Juru Sysla, naposledy jsme ho mohli vidět v roli vyšetřovatele ve snímku Prachy dělaj člověka.Filmografie

Jako herec
2007 -Václav
2001 -Tmavomodrý svět role: Jura Sysel
1998 -Stůj, nebo se netrefím role: Motorcyclist