JONAS BROTHERS

31. ledna 2009 v 22:13 | leník

životopis:


Skupina Jonas Brothers se skládá ze 3 členů-jsou nimi bratři Kevin, Joe a Nick. Nejstarší je Kevin, dále Joe a nejmladší je Nick. Mají sice 4 brášku, který je ale na koncertování, psaní písní a zpívání příliš malý. Skupinu v 6 letech založil Nick Jonas, který už v té době skládal písničky, a posléze se k němu přidali i jeho bratři. Nadání a lásku k hudbě zřejmě podědili po svých rodičích, kteří měli svoji vlastní skupinu. Jonas Brothers jsou skupinou, které své city vkládají do textů svých písní. Stali se miláčky po celé Americe a prorazili i u nás v Evropě a dokonce i v Asii.

Členové skupiny

Kevin
Joe
Nick


jonas brothers
jonas brothers
Simple PlanSimple PlanSimple PlanSimple PlanSimple Plan. Prohlédni fotky

Dlouho nemohli Jonas Brothers dosáhnout na příčku nejvyšší v t-music chart. Nezdolní US5 se jí držely zuby nehty. Když byli konečně z hitparády po sedmi týdnech vyřazeni, mohli se z vítězství radovat věčně druzí bratři. Ovšem ne na dlouho. Jen co jsme nasadili novinku od Simple Plan, vrací se Jonas Brothers opět na svou oblíbenou druhou pozici.
Kapela Simple Plan nasadila proti nim těžký kalibr. Skladbu Save You napsal zpěvák Pierre Bouvier, když se dozvěděl, že jeho bratr Jay onemocněl rakovinou. Výtěžek z písničky věnuje kapela nadacím, které bojují s touto zákeřnou nemocí.
I tentokrát máme mezi novinkami píseň, která poslouží dobré věci. Natočil ji tucet předních českých zpěváků a zpěvaček pod hlavičkou Óčko AllStars a jmenuje se Ty jsi jako já. Výtěžek z ní půjde na nadační fond Veselý senior. I vy tak můžete pomoct starým a nemocným lidem. Stačí pro písničku hlasovat. Vše o projektu Óčko AllStars, včetně klipu najdete ZDE.
Kapela Simple Plan nebyla jediným úspěšným nováčkem minulé hitparády. V první pětce přistály hned tři. Lady Gaga skončila čtvrtá a Miley Cyrus hned za ní. Ani P!NK se svým šokujícím klipem Sober nevypadla. Dosáhla ovšem pouze na deváté místo.
Novinkami tohoto týdne jsou kromě hitu Ty jsi jako já ještě Britney Spears s klipem Circus, Akon a píseň Right Now a Lily Allen s peckou The Fear.
Tak hlasujte, podpořte své favority, ať nechybí příště v naší hitparádě.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama