petr rychlý-čestmír mázl

22. listopadu 2008 v 16:11 | peťulík |  ordinace v růžové zahradě

Fotogalerie

Tk televize Nova - Petr RychlýTk televize Nova - Matyáš Valenta a Petr RychlýPetr RychlýPetr Rychlý
Petr Rychlý alias doktor Čestmír Mázl z divácky oblíbeného pořadu Ordinace v růžové zahradě boural ve svém voze BMW X5 cestou na představení do mělnického divadla.
Řidič volkswagenu však v pražské ulici plukovníka Mráze Rychlému nedal přednost a narazil do pravého boku jeho auta. Celá nehoda se naštěstí obešla bez zranění.
Herec se ale moc k nehodě vyjadřovat nechce. "Nerad bych to už rozmazával, jsem rád, že žiju," uvedl pro Aktuálně.cz herec.
Rychlý měl hned druhý den natáčet další díly Ordinace, natáčení však kvůli autonehodě ohroženo nebylo.
"Petr Rychlý požádal produkci o auto, jinak se dále natáčí bez přestávky přesně podle plánu," uvedla pro Aktuálně.cz tisková koordinátora Ordinace Anna Lukešová.
Ordinace v růžové zahradě
Petr Rychlý v Ordinaci
Herec tak měl štěstí v neštěstí, že ho jeho velké BMW ochránilo před horšími následky nárazu.
Petr Rychlý se kromě seriálu Ordinace dostal do povědomí diváků jako moderátor nováckých pořadů Natoč to! a Rychlý prachy.
V seriálu Černí baroni si střihl roli nadporučíka Pecháčka. Třiačtyřicetiletý herec je úspěšný i v dabingu, ve kterém nadaboval např. tatínka Kudrnu v Ranči u zelené sedmy. Rychlého diváci také mohou vidět v Divadle na Fidlovačce, kde účinkuje například v roli Maršálka ve hře Divotvorný hrnec.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama