Milan Bahul-vladimír pusenský

22. listopadu 2008 v 16:26 | leník
horké novinky:Středa 22.10. 2008, 11:00
Pro někoho šokující přiznání, pro jiného běžná věc! Slovenský herec Milan Bahúl (48) přiznal deníku Aha!, že pije vlastní moč - urinoterapii si totiž nemůže vynachválit!"Kdysi jsme měli v rodině jisté trable a běžný způsob nezabíral. Tak jsme hledali alternativní způsoby a narazili jsme na urinoterapii," svěřil se deníku herec.

Podle představitele seriálového doktora Vladimíra Pusenského z Ordinace v růžové zahradě je tato léčba stará několik tisíc let. Její aplikovatelnost je možná na tisíc způsobů. "Měli jsme v rodině dítě, které trpělo atopickým ekzémem. A jediné, co zabralo, byla moč," šokuje Bahúl.

Podle jeho slov je o urinoterapii spousta dostupné literatury a je hodně směrů a postupů, jak moč využívat. Herec si terapii nemůže vynachválit, přiznal, že mu pomáhá, a je naprosto spokojený.

Mnohé možná přiznání slovenského herce šokuje, pro někoho je totiž nepředstavitelné jít ráno na WC a při ranní toaletě si načepovat do hrníčku místo voňavé kávy nebo čaje s citronem vlastní moč! Pravdou ale zůstává, že když je člověk nemocný, zkouší mnohé alternativní postupy a metody. Co si budeme povídat: Vždy je lepší pít vlastní moč než někomu krev!

Nelly Sofie Gottová (5 měsíců) je občanka! Podle Aha! absolvovali rodiče Ivana a Karel s malou dcerkou vítání občánků na Městském úřadě Prahy 5. Sám Mistr přiznal, že bylo zvláštní sedět mezi mladými otci, a se s smíchem dodal, že nejvíce mu v paměti utkvělo přání ceremoniáře, ať tady rodinka nesedí naposled! Zpěvák tuto radostnou ceremonii absolvoval už podruhé, a jestli bude přání zúčastnit se aktu i potřetí vyslyšeno, uvidíme! Proslýchá se, že Karel Gott by rád zplodil ještě syna. Při jeho štěstí by tam ale mohla sedět i třetí malá Gottová!

Oblíbený moderátor Televizních novin Karel Voříšek včera těsně před vysíláním zkolaboval. Stěžoval si na silnou bolest zad a celkovou slabost. Nakonec moderátor skončil v nemocnici a před obrazovku musela nastoupit dvojice Renáta Czadernová a Pavel Dumbrovský. "Čekáme, až co ukáže vyšetření," řekla Blesku tisková mluvčí TV Nova Michaela Fričová.

Doufejme, že jde jen o malou virózu a sympatického Karla uvidíme zase co nejdříve v plné polní.

Blesk opět oprášil válku mezi Leonou Machálkovou a Vendulou Svobodovou. Leona nemůže rozdýchat, že Vendula po Karlově smrti prozradila jejich sex ve třech. "Usmíření nás určitě nečeká," řekla Machálková v Křížovém výslechu Xavera Veselého. A co na to Vendula? "Skutečně je mi jedno, co si myslí a říká paní Machálková. Já se za minulost nestydím. Ona asi ano."

Když jsou v posteli tři, vždycky někdo přebývá. Nejdůležitější osoba už ze hry dobrovolně odstoupila, takže jistě bude pro obě dámy lepší, když tuto zálibu nebudou vytahovat ze spárů minulosti.

Šíp upozornil na dnešní pohřeb Václava Kočky mladšího. Smuteční obřad se bude konat v Břevnově a pohřeb to bude opravdu velkolepý. Na celou událost bude dohlížet i policie. (ks, yas)

Diskuse: Milan Bahul z Ordinace: "Ženám se nelíbím!"

20.4.2008 0:10
"Kdybych neměl v kapse dvě peněženky, ani bych nevnímal, jestli jsem v Čechách nebo na Slovensku. Jediný rozdíl vidím v tom, že zatím co u nás se nic netočí, u vás je práce dost," říká herec.

životopis:

Milan Bahul

Milan Bahul - foto ze seriálu Dobrá čtvrť Narodil se v Bratislavě a tam také vystudoval Vysokou školu múzických umění. Začínal ve Štúdiu S v kabaretním představení Fujarová show a Rychlokurz geniality. Poté dostal angažmá v Divadle Slovenského národního povstání v Martině a v létě 1989 odešel na Novou scénu do Bratislavy. V roce 1992 dostal roli ve Slovenském národním divadle (Mercucia v Romeovi a Julii) a vydržel v něm patnáct let. V lednu 2008 tam dal výpověď a začal se věnovat víc hraní ve filmech a seriálech.

Televizní diváci ho znají ze seriálů Dobrá čtvrť a Ordinace v růžové zahradě. Z filmů vzpomeňme jeho Gorana v Nejasné zprávě o konci světa nebo třeba zamilovaného zubaře v Playgirls. Objevil se i ve dvou filmech z americké produkce, v Dračím srdci a Frankensteinovi (v něm málem dostal hlavní roli).

Má blízko k homeopatii, i když uznává, že klasickou medicínu nenahradí. Je ženatý, manželka není z branže. Má dvě děti, syna (1987/8) a dceru (1994/5), ani ony zřejmě v otcových šlépějích nepůjdou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama