lazzy town postavy+videa

15. listopadu 2008 v 11:10 | peťulík |  lazzy town


LAZZY TOWN
lazy toe
Včera v odpoledních hodinách mě kolega, macphisto známy to uživatel okounu, seznámil s fenoménem jenž hýbe touto komunitou. Tento hit se jmenuje lazy town.
Zde je návykové video a nakonci tohoto článku čeká bonusové video!

Co to je Lazy Town
Lazy town je seriál pro děti, osvětového charakteru - vysílaný na Islandu, v USA, Anglii, Neměcku atd. Jasně přechodový seriál když odrostete Teletubbies
Postavy
stephanie lazy townHlavní postavičkou je 13 holčička - Stephanie, která je celá růžová. Nosí šílenou syntetickou růžovou paruku. Nastěhovala se do města - Lazy Town - kde jsou všichni "liní". Všichni její kamarádi a obyvatelé města (vyjma jí a dvou dalších postav) jsou gumový.
sportacusJejí ochránce a kamarád je týpek v modrém přilnavém oblečku - pedofilní tělocvikář homosexuál - Sportacus. Jenž stále tancuje poskakuje atd atd atd. Snaží se působit kladně na děti.
robbieSamozřejmě tito kladní hrdinové musí mít nějaký protipól - Jing a jang, Tom a Jerry, Paroubek a nová lepší, výkonější, novější paní paroubková, kráska a zvíře a určitě přijdete ještě na lepší protipóly. Tento záporný hrdina se jmenuje Robbie Rotten - který chce po dětech všechno to co dnešní děti dělají - jsou líné, jedí sračky zvané junk food, válejí a hrajou stupidní hry na počítači místo, aby se šli proběhnout po své mikro zahrádce u typového domku v satelitu za velkoměstem.
Ostatní postavy jsou gumové.
Bulvární perličky Lazy town
Hlavní hrdinka - její ve skutečnosti 16, je dle kuloárů lesbička.
Pedofilní sportman - spartacus - se podílí na produkci a dle informací získaných od macphista si tento seriál vymyslel, aby v něm mohl hrát kladného hrdinu, nosit modrý obleček a francouzský knírek
Cíl lazy town
Celé toto barevné dílko, jenž otestuje barvy vašeho LCD či Plazmy. A na jehož výrobu je spotřebováno 15% veškerého plastu který se vyrobí na islandu. Zamestnává řadu grafiku a hraje si na retro z 50 let - si klade za cíl rozhýbat tlusté konzumní děti za pomocí návykových písniček a hrdinů jenž se stále pohybují, jsou barevní a nemají jasno ve svojí sexuální orientaci.
Bonus na závěr - jak se dělá dort - cooking by the book


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama