high school musical

18. října 2008 v 18:27 | lenuška |  high school musical

Muzikál High School Musical 3

High School Musical
A je tu vytoužené třetí pokračování muzikálu High School Musical, tentokrát s podtitulem Senior Year (maturitní ročník).
Ke známým tvářím z předchozích dílů, se připojí tři mladé nastupující hvězdy muzikálové scény. Vedle Zaca Efrona (Troy), Vanessy Hudgens (Gabriella), Ashley Tisdale (Sharpey) a celého zbytku znám partičky se představí Jemma McKanzie Brown (Tiara), Matt Prokop (Jimmie Sota) a Justin Martin (Donny Fox).
Podle názvu už můžeme tušit, že děj se bude točit kolem posledního ročníku střední školy a závěrečné graduace. Velké změny nastanou i ve vztahu Troye a Gabrielly, který prochází krizí. Faktem, že každý z nich chce jít na jinou univerzitu, se jejich cesty rozchází. Ostatní spolužáci spolu s nimi se rozhodnou, že nastudují muzikál, ve kterém se pokusí zobrazit své touhy, obavy ze změn jež budoucnost přináší a své dosavadní zkušenosti.
Se skvělou muzikou a úžasnými tanečními čísly, která maximálně využijí potenciál velkého formátu filmového plátna, bude tento film pro mladé publikum skvělou zábavou s elektrizující energií.
Ještě před dokončením High School Musical 3, Disney Channel už rozhodl o pokračování tohoto úspěšného muzikálu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

kdo je nej z high school musical

Ashly-sharpy 0% (0)
Vanesa-gabriela 0% (0)
Zac-troy 0% (0)
Lucas-rayn 100% (1)
Monigue-taylor 0% (0)
Corbin-chad 0% (0)
všichni 0% (0)
nikdo 0% (0)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama