beverly mitchell životopis

27. října 2008 v 16:55 | peťulík |  herci a herečky

Životopis Beverle

Beverly Mitchell se narodila v Arcadia, California v roce 1981.Již od pěti let se objevovala v reklamách. Ale pravou slávu si vydobila až učinkováním v seriálu sedmé nebe(7th Heaven), kde od roku 1996 hrála Lucy Camden ( agent si ji všiml jejího temperamentu v jednom nákupním centru v jižní Kalifornii, kde ztropila strašlivou scénu kvůli svetru).
Hostovala v mnoha seriálech zahrnujících také Melrose Place a Baywatch. Zahrála si i hlavní roli ve filmech White Dwarf, Mother of the Bride a the miniseries Sinatra. Jejím filmovým debutem je The Crow: City of Angels.
V roce 2005 ztvárnila postavu Addison, jedné z osmi obětí bojující o holý život ve filmu Saw 2. Poté přišel snímek I remember.
Ale to pracovité Beverley nestačilo.Chtěla si vybudovat i pěveckou kariéru.Proto se zavřela v nahrávacím studiu a začala psát písničky.A to se jí vyplatilo.V listopadu roku 2006 vydala debutovou desku s názvem Angel(anděl).Deska je směsicí folku,country a rocku v obchodech si vede velmi dobře.Naleznete tam tyto songy-
1.Heaven on Earth Down Here
2. Rolling Down Sonora Avenue
3Walkin'
4. Dream Like We're Gonna Live forever
5. What Am I Doing Here
6. Black Is Black
7. Nothin' Bout Nothin'
8. Angel - Lyrics
9. You Didn't Kiss Me
10. Good Girls
BeverleyBeverley ráda tráví svůj volný čas s rodinou a přáteli, vytváří fotoalba, alba a zpívá. Momentálně žije v jižní Californii ve svém nově koupeném domě se psy Tuckerem, Chicem a Bellou.
.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama